27 Mayıs 2014 Salı

Kaç aydınımızın katili Almanyadır acaba?!

Kaç aydınımızın katili Almanyadır acaba?!

27 Mayıs 2014, Tamer Korkmaz, Yeni Şafak:
'' Aklımızla alay etmeyi pek seviyor, Bild:
Mesela, Necip Hablemitoğlu'nun...
Değil Almanya'da, Türkiye'de bile 'Derin Almanya'nın faaliyetleriyle ilgili fikirlerini söylemesine tahammül edemeyenler kimlerdi?
BND (Alman Federal İstihbarat Teşkilatı) bağlantılı GSG 9 timi, 18 Aralık 2002'de kimi (evinin önünde) öldürmüştü?
Bild ve Türkiye'deki kardeşi Hürriyet'in, Necip Hablemitoğlu Suikastı'nın arka planıyla 'yüzleşmeye' cesaretleri var mıdır?''''Ecnebi Hürriyet'in Almanya'daki kardeşi Bild, Erdoğan'ın Köln ziyaretini 'Hoş gelmediniz, burada istenmiyorsunuz' başlığıyla karşıladı.
Axel Springer şirketinin sahibi olduğu Bild gazetesinin başındaki Kai Diekmann...
Aynı zamanda Hürriyet'in yönetim kurulu üyesidir.
Bild'in internet sitesinde atılan o başlık...
Hürriyet'in de arzusunu seslendiriyordu!
Her ikisi de itina ile birbirlerinin dublajını yaparlar, buna ayarlıdırlar.
Bild'in, Erdoğan'a ve Yeni Türkiye'ye karşı hasmane tavrı Derin Almanya'nın medyadaki eldiveni olmasıyla birebir alakalıdır.
'İsrail'in çıkarlarını korumayı' yayın ilkesi yapmış Axel Springer şirketinin Doğan Yayın Holding'in ortağı olması, derin hesaplara dahil bir durumdur.''

1 yorum:

  1. Avrupa Birliğinin Merkez Bankasının Yerini ve Tam Kontrolunu Elinde Tutar ,İstediği Kadar EURO Basar Kullanır ve Avrupa Birliğine Sinsice Hoyratça Ödeterek AB İçindeki Siyasetini Ab Merkez Bankası Şantajı İle Çok Bilmiş Olarak Yönlendirerek Hırsızca Hamleleri İle Var Olmaya Çalışır...Fakat THE END...Bunu AB Ülkelerine ve Vatandaşlarına ....Her Fırsatta ve Ortamda Bildireceğiz...Katil ve Hırsız Devlet....ALMANYA

    YanıtlaSil